Компанія АТ «Харків Онлайн» здійснює монтаж комп'ютерних мереж з 1997 року. Наша компанія не тільки зарекомендувала себе як надійного та відповідального партнера, а й як новатора ефективних комплексних рішень в цій області. 

Незалежно від рівня технічної складності об'єкта, ми гарантуємо високу якість, злагоджену роботу з замовником, професійний підхід на всіх етапах співпраці. Наші фахівці не тільки виконають якісно роботи з монтажу кабельних мереж, але й запропонують ефективне рішення для Вашого бізнесу. Монтаж локальних та комп'ютерних мереж будь-якого рівня технічної складності буде виконано належним чином та в установлений термін.


Монтаж комп'ютерних мереж

Якщо Ви довірите монтаж комп'ютерної мережі компанії АТ «Харків Онлайн», то Ви можете бути впевнені у високій кваліфікації фахівців та якості виконаних робіт. Наша компанія здійснює комплексний та індивідуальних підхід до поставленого завдання. З моменту отримання замовлення з монтажу комп'ютерної мережі наші фахівці працюють в діалозі з представниками клієнта згідно з технічним завданням. 

Початок робіт з монтажу комп'ютерних мереж включає в себе огляд об'єкта та формування основних технічних та бізнес завдань. Після збору всієї інформації наші фахівці запропонують Вам рішення для реалізації проекту. Ми є дистриб'ютором популярних торгових марок комп'ютерного та мережевого обладнання, що дозволяє нам пропонувати клієнтам якісне обладнання за дійсно лояльними цінами.

Монтаж кабельної мережі умовно поділяється на етапи:

  • огляд об'єкту, в якому буде здійснюватися монтаж комп'ютерних мереж;
  • підготовка до монтажу та здійснення монтажу кабельної інфраструктури;
  • монтаж активного мережного обладнання;
  • налаштування програмного забезпечення і здача об'єкта.

Обслуговування та модернізації комп'ютерних мереж

Обслуговування та модернізації комп'ютерних мереж відіграє чималу роль в безперебійній роботі комп'ютерних мереж Вашої компанії (наприклад, оновлення обладнання або перенастроювання комп'ютерної мережі). Абонентське сервісне обслуговування комп'ютерних мереж допоможе вирішити такі проблеми ще до факту їх виникнення.

Поставити питання Оформити замовлення

Для консультації та замовлення послуг зв'яжіться з нашими фахівцями:

+38 (057) 717-40-63 — абонентський відділ;

+38 (057) 717-40-69 — монтажний відділ;

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У наш час послуги адміністрування офісу, комп'ютерних мереж, серверів - це одна з найбільш затребуваних послуг. Вибір такого способу обслуговування очевидний: гарантія результату, економія часу і грошей. Наша компанія пропонує послуги кваліфікованих фахівців з комплексного або індивідуального віддаленого адміністрування Вашого підприємства.