Про компанію

Посвідчення учасника ІнАУ Компанія АТ "Харків Онлайн" була заснована в липні 1997 року у формі акціонерного товариства відкритого типу. Така форма власності була вибрана не випадково, передбачалося залучення капіталу фізичних та юридичних осіб для розвитку компанії шляхом продажу акцій. Серед акціонерів АТ "Харків Онлайн" є українські та іноземні підприємства, а також співробітники компанії, які своєю працею створювали компанію та сприяють її розвитку.

Основна діяльність АТ "Харків Онлайн" зосереджена на розвитку та обслуговуванні північно-східного сегмента Української комп'ютерної мережі установ науки та освіти (URAN), надання послуг Інтернет-провайдингу, надання послуг з підготовки та перепідготовки кадрів в області інформаційних технологій, розробці програмного забезпечення та інформаційному наповненню мережі Інтернет. Читати далі

Контакти

Адреса:

м. Харків, вул. Багалія (Фрунзе) 13

map

E-mail:

sales@kharkiv.net

Телефон:

+38 (057) 717-40-63

Факс:

+38 (057) 717-40-62

 Написати нам Карта прозїду

У зв'язку з підвищенням цін на електроенергію, комплектуючі та вартість зовнішнього каналу ПАТ «Харків Онлайн» доводить до Вашого відома, що вартість тарифного плану буде змінена.

Ціни дійсні з 01 березня 2017 року

100 Мбіт/с - 150,00 грн/міс

При внесенні передоплати до 1 березня 2017 року на кілька місяців зняття абонентської плати щомісячно буде відбуватися за старою вартістю:

120,00 грн/міс - до закінчення коштів на рахунку