Про компанію

Посвідчення учасника ІнАУ Компанія АТ "Харків Онлайн" була заснована в липні 1997 року у формі акціонерного товариства відкритого типу. Така форма власності була вибрана не випадково, передбачалося залучення капіталу фізичних та юридичних осіб для розвитку компанії шляхом продажу акцій. Серед акціонерів АТ "Харків Онлайн" є українські та іноземні підприємства, а також співробітники компанії, які своєю працею створювали компанію та сприяють її розвитку.

Основна діяльність АТ "Харків Онлайн" зосереджена на розвитку та обслуговуванні північно-східного сегмента Української комп'ютерної мережі установ науки та освіти (URAN), надання послуг Інтернет-провайдингу, надання послуг з підготовки та перепідготовки кадрів в області інформаційних технологій, розробці програмного забезпечення та інформаційному наповненню мережі Інтернет. Читати далі

Контакти

Адреса:

м. Харків, вул. Багалія (Фрунзе) 13

map

E-mail:

sales@kharkiv.net

Телефон:

+38 (057) 717-40-63

Факс:

+38 (057) 717-40-62

 Написати нам Карта прозїду

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!
з 25.01.2019 р.

в ціновій політиці нашої компанії відбудуться зміни.

Щиро дякуємо Вам за те, що користуєтеся послугами компанії «ХАРКІВ ОНЛАЙН», ваш вибір має для нас велике значення! На жаль, ціна на послуги напряму залежить від витрат, які несе компанія для забезпечення надання сервісу.

 

З метою приведення вартості послуг до економічно обґрунтованого рівня, який дозволяв би нам і надалі якісно надавати послуги, вартість послуг доступу до мережі Інтернет змінилася, а саме:

  • для фізичних осіб - в пакеті «Домашній»;
  • для фізичних осіб, які мешкають в с. Лісне (приватний сектор);
  • для фізичних осіб, які мешкають в м. Балаклія та м. Зміїв.

Нові тарифи Ви можете переглянути за посиланням http://www.kharkiv.net/uk/фізичним-особам.html

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість наших послуг залишалася незмінною протягом тривалого часу! За цей час тарифи на електроенергію підвищилися, і курс долара по відношенню до гривні виріс. Також, хочеться відзначити, що з кожним роком йде процес подорожчання матеріалів, каналів зв'язку і устаткування.